5
?>

Aluminium - Blachy aluminiowe

Blachy i płyty aluminiowe gładkie:
W naszej ofercie znajdują się blachy aluminiowe zimno i gorącowalcowane oraz grube płyty walcowane i odlewane ze stopów aluminium w grubościach od 0,5 do 700 mm w różnych formatach: 1000x2000 mm, 1250x2500 mm, 1500x3000 mm, inne formaty dostępne na zapytanie. Blachy i płyty oferujemy w pełnych arkuszach, oraz docinamy na życzenie klienta.

Formatki z aluminium, jak i blachy aluminiowe oferujemy w wykonaniu niestopowym oraz w różnych stopach: Możemy także sprowadzić blachy w gatunkach:
Blachy aluminiowe ryflowane i wzorkowane:
Blachy aluminiowe oferujemy także w postaci ryflowanej i wzorkowanej.
  • stucco (skórka pomarańczy)
  • quintet (łezka pięciokrotna)
  • duet (łezka dwukrotna)
  • barley seed (ziarno ryżu)

Blacha ryflowana
quintet

Blacha ryflowana
duet

Blacha ryflowana
barley seed

Blacha stucco
 
Blachy aluminiowe anodowane:
W naszej ofercie znajdują się blachy aluminiowe anodowane w różnych kolorach matowe oraz z połyskiem - jednostronnie foliowane. Blachy anodowane oferujemy w podstawowych wymiarach:
  • zakres grubości od 0,5 do 4 mm
  • formaty: 500x1000 mm, 1000x2000 mm, 1250x2500 mm
  • kolory: naturalny (srebrny) mat, naturalny (srebrny) błysk, szampański błysk, szampański mat, złoty błysk, złoty mat, czerwony błysk, czerwony mat, zielony błysk, zielony mat, niebieski błysk, niebieski mat, czarny błysk, czarny mat
Blachy aluminiowe anodowane sprzedajemy w pełnych arkuszach oraz docinamy na życzenie klienta.


Niektóre nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi poszczególnych producentów. Nie jesteśmy związani z żadnym z producentów. Nazwy wymienione są wyłącznie w celach informacyjnych, aby pomóc w identyfikacji produktów zgodnych z wymienionymi specyfikacjami.